1
2

معرفی انواع مدل بند رخت آپارتمانی

انواع بند رخت آپارتمانی حاصل اندیشه و تلاش متخصصان تولید وسایل خانگی می باشد که تلاش در تهیه و تولید وسایلی کارآمد با ابعاد جمع و جور برای این سبک زندگی دارند. شاید بتوان گفت تنوع بند رخت های آپارتمانی موجود در بازار بسیار زیاد می باشد و می تواند هر سلیقه و فاضای استفاده ای را پوشش بدهد و مشکل کمبود فضا را حل کند.

ادامه مطلب...

جشنواره خرید عیدانه فیروزه کوبی اصفهان

در هنر فیروزه کوبی قطعات ریز سنگ فیروزه  که از نظر اندازه و رنگ باید مشابه باشند به صورت موزائیکی بر سطح فلزاتی از قبیل مس، برنج، نقره یا برنز پیاده سازی می شود. از مهمترین نکاتی که در تهیه یک ظرف فیروزه کوبی باید به آن توجه کرد، در تهیه ظرف زیر ساخت فیروزه کوبی می باشد که ضخامت ظرف در همه قسمت ها به خصوص در قسمت های زاویه دار یکسان باشد.

ادامه مطلب...

نقش میناکاری اصفهان در توسعه اشتغال زایی

به عنوان مثال گلدان میناکاری اصفهان، که تنها مرحله تهیه زیر ساخت مسی گادان به وسیله دستگاه خم صورت می پذیرد اما بقیه مراحل قلمزنی و نقاشی و لعاب کاری همگی به وسیله نیروی انسانی صورت می پذیرد. احداث کارگاه های میناکاری و به طور کلی صنایع دستی به دلیل عدم نیاز به سرمایه گذاری کلان بسیار آسان تر می باشد و با احداث کارگاه های میناکاری تعدادی از افراد جویای شغل می توانند وارد این عرصه هنری شوند.

ادامه مطلب...

استفاده از روکش صندلی ماساژور به عنوان طب جایگزین

سرتونین یک ماده شیمیایی می باشد که دارای خاصیت ضد درد می باشد به همین دلیل با ساتفاده از ماساژ درمانی بسیاری از دردها از جمله سردرد های تنشی بهبود پیدا می کند. با خرید روکش صندلی ماساژور خودرو، شما می توانید از این دستگاه در هنگام رانندگی، در محل کار و حتی در منزل و روی مبل استفاده نمائید و استفاده از ماساژ قبلاز خواب موجب بهبود کیفیت خواب می شود.

ادامه مطلب...

پاور بانک خورشیدی سولار

یکی از کاربرد های این انرژی، استفاده از صفحات خورشیدی برای تولید برق مورد نیاز وسایل الکتریسته می باشد. در پاور بانک های خورشیدی با استفاده از پنل های خورشیدی که نورخورشید را به جریان الکتریسته تبدیل می کنند و می توانند منبع بسیار خوبی برای تامین انرژی در مواقع اضطراری و عدم دسترسی به منابع برق باشد.


 

ادامه مطلب...

لیست قیمت پاور بانک

پاور بانک ها برند های مختلفی داشته که مطرح ترین برند ها می توان به پاور بانک شیائومی ، پاور بانک خورشیدی ، پاور بانک سولار ، پاور بانک راک اسپیس ، پاور بانک ریمکس ، پاور بانک تایگر ، پاور بانک تبلیغاتی ، پاور بانک سودا ، پاور بانک سامسونگ  ، پاور بانک تسکو ، پاور بانک پرادا و ... اشاره نمود. قیمت پاوربانک

ادامه مطلب...

تی شرت مشکی ساده برای محرم

امسال نیز همانند سال های گذشته تی شرت های مشکی بسیار با کیفیتی تولید کرده ایم تا محرم را با یک تی شرت عالی سیاه پوش شوید.

ادامه مطلب...

ساعت مچی هوشمند طرح آیواچ

یک ساعت مچی هوشمند اندرویدی ارزان و زیبا با طرح آیواچ

ادامه مطلب...

جدید ترین عینک آفتابی 2017

مدل های جدید عینک آفتابی زنانه و مردانه را در یک جا مشاهده و خرید نمایید و از خرید اینترنتی و پستی خود اطمینان کامل داشته باشید.

ادامه مطلب...
1
2