پاور بانک خورشیدی سولار

پاور بانک خورشیدی سولار

یکی از منابع تامین انرژی رایگان، پاک و عاری از اثرات مخرب زیست محیطی، انرژی خورشیدی می باشد. در سالهای اخیر به روش های گوناگونی سعی در استفاده از این انرژی به جای سوخت های فسیلی شده است.


 

یکی از کاربرد های این انرژی، استفاده از صفحات خورشیدی برای تولید برق مورد نیاز وسایل الکتریسته از جمله پاور بانک صفحه خورشیدی می باشد. 


 

 

در پاور بانک های خورشیدی سولار با استفاده از پنل های خورشیدی که نورخورشید را به جریان الکتریسته تبدیل می کنند و می توانند منبع بسیار خوبی برای تامین انرژی در مواقع اضطراری و عدم دسترسی به منابع برق باشد.

 


پاور بانک صفحه خورشیدی زمانی که در معرض نورخورشید قرار می گیرند، باتری درون انها شارژ می شود.


 


با داشتن یک پاور بانک خورشیدی، بدون نگرانی و با خیال راحت می توانید در طبیعت و هر جایی دسترسی به منبع برق مشکل می باشد سفر کنید. در این پاور بانک ها با با استفاده از دو خروجی USB شما قادر به شارز همزمان دو دستگاه به صورت همزمان می باشید.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه وزن سبک و ابعاد کوچک آن می باشد که حمل آسان آن را فراهم می کند.


 

با توجه به تکنولوژی به کار رفته در پاور بانک صفحه خورشیدی سولار  این محصول یک انتخاب ایده آل برای افرادی می باشد که دائما در سفر می باشند و به راحتی تلفن همراه، تبلت و سایر وسایلی با روش شارژ مشابه را می توانند شارژ کنند.خرید محصولات باکیفیت، اصل و باقیمت مناسب وخدمات پس ازفروش حرفه‌ای تنها چندنکته ازنکات خرید ازفروشگاه اینترنتی تک سبد می باشد.


 

برای خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

  قیمت استثنایی 79000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯ محصول